ALL TEST 3W1 ANTYGENOWY COVID-19 GRYPA A+B COMBO

10.80 PLN

Ilość

Opis produktu

TEST wymazowy Covid + Grypa A/B

Combo -  3 w 1

Alltest to jest testem immunochromatograficznym do diagnostyki domowej in vitro, przeznaczonym do jakościowego, różnicowego wykrywania antygenu białka nukleokapsydu wirusa grypy typu A,  wirusa grypy typu B oraz wirusa SARS-CoV-2.

Badanie można wykonywać zarówno u osób wykazujących objawy zakażenia (w ciągu pierwszych 7 dni od wystąpienia symptomów), jak i u osób, u których nie występują żadne objawy.

Jest to jeden z najpopularniejszych testów w Europie.

Interpretacja wyników

Wyniki testu są odczytywane po 15 minutach w oparciu o obecność lub brak kolorowych linii. Aby test działał zgodnie z procedurą kontroli, kolorowa linia będzie zawsze pojawiała się w obszarze kontrolnym (C), wskazując, że dodano wystarczającą ilość próbki i wystąpiła absorpcja przez membranę.

Instrukcja użytkowania

 1. Włożyć sterylną wymazówkę do nozdrza, sięgając do powierzchni tylnej części nosa.
 2. Obracać wymazówkę przez ok. 10 sekund.
 3. Wyjąć sterylną wymazówkę z jamy nosowej.
 4. Odkręcić nasadkę probówki do ekstrakcji próbki z buforem ekstrakcyjnym.
 5. Umieścić próbkę wymazu w probówce do ekstrakcji. Docisnąć wewnętrzną ściankę probówki i obracać wymazówkę przez około 10 sekund, przyciskając główkę wymazówki do wewnętrznej ścianki probówki, aby uwolnić antygeny w probówce ekstrakcyjnej.
 6. Wyjąć wymazówkę, ściskając boki probówki, aby usunąć płyn.
 7. Zakręcić nasadkę probówki ekstrakcyjnej.
 8. Umieścić probówkę ekstrakcyjną na stanowisku badawczym. Dodać ok. 350μl Buforu Ekstrakcyjnego do probówki ekstrakcyjnej.
 9. Umieścić próbkę wymazu w probówce ekstrakcyjnej. Obracać wymazówkę przez około 10 sekund, przyciskając główkę do wnętrza probówki, aby uwolnić antygen w wymazówce.
 10. Wyjąć wymazówkę, ściskając ściskając boki probówki w celu usunięcia jak największej ilości płynu z wacika. Usunąć wymazówkę zgodnie z protokołem utylizacji odpadów stanowiących zagrożenie biologiczne.
 11. Założyć końcówkę kroplomierza na probówkę ekstrakcyjną.
 12. Wyjąć kasetkę testową z zapieczętowanej torebki foliowej i użyć jej w ciągu godziny. Najlepsze wyniki są uzyskiwane, kiedy test zostanie wykonany natychmiast po otwarciu torebki foliowej.
 13. Odwrócić probówkę ekstrakcyjną i dodać 3 krople wyekstrahowanej próbki (około 100 μl) odpowiednio do każdej studzienki na próbkę (S), a następnie uruchomić stoper.3. Poczekać, aż pojawią się kolorowe linie. Odczytać wynik po 15 minutach. Nie interpretować wyniku po 20 minutach

Skład

Charakterystyka produktu

Zawartość opakowania:

 • kaseta testowa
 • sterylna wymazówka
 • probówka z buforem
 • statyw
 • woreczek na odpady
 • instrukcja użycia języku polskim

W przypadku zainteresowania większą ilością w lepszej cenie - proszę o kontakt na numer 505 374 588 :)