Goldfarmex istnieje od 2013 roku. Jesteśmy firmą działającą przede wszystkim w opiece zdrowotnej oraz branży zielarskiej. Nasz zespół składa się z osób z niebagatelnym doświadczeniem w branżach: farmaceutycznej, medycznej i marketingowej. 

W dzisiejszych czasach powszechnie dostępna żywność, którą każdego dnia spożywamy, nie jest odpowiednio wysokiej jakości, co może mieć – prędzej czy później, negatywny wpływ na nasz organizm. Aby poprawić jakość życia, zwiększyć swoje możliwości jesteśmy zmuszeni do sięgania po suplementy. Naszym celem jest oferowanie społeczeństwu sprawdzonych produktów najwyższej jakości, których stosowanie może łagodzić objawy chorób, a nawet zapobiegać ich powstawaniu. Filozofia naszej firmy opiera się na tezie, że wysoka jakość może iść w parze ze stosunkowo niskimi cenami. 

O nas

Staramy się, żeby nasze produkty odpowiadały na wyzwania, jakie stawiają czasy, w których żyjemy.

Nieustanie pracujemy nad poszukiwaniem nowych rozwiązań, które mogłyby polepszyć jakość życia naszych klientów, a także ulepszamy już działające produkty w oparciu o najnowsze zdobycze świata farmacji.

     Z roku na roku rozszerzamy portfolio naszej firmy i aktualnie możemy zaproponować Państwu ponad 100 produktów, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Zapoznaj się z ofertą.

     Nie boimy się nowatorskich rozwiązań i kontrowersyjnych produktów. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce dystrybuowaliśmy oleje z konopi siewnej z zawartością CBD (przeczytaj o Cannabidiolu).

WYSOKA JAKOŚĆ = DOBRE ZDROWIE

Produkcję wyrobów farmaceutycznych i ich magazynowanie realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa HACCP. 

     Dbamy o przestrzeganie procedur produkcyjnych ze szczególnym nastawieniem na higienę produkcji i zapobieganie wytwarzaniu produktów niespełniających wymagań jakościowych. Wytwarzane przez nas produkty mają niezmienne cechy - zgodnie z zasadami Dobrych Praktyk Produkcyjnych GMP.

     Co istotne, wszystkie nasze produkty, podlegają badaniom mikrobiologicznym gwarantującym ich wysoką jakość. 

DOKĄD ZMIERZAMY?

Naszym celem jest osiągnięcie, a następnie utrzymanie pozycji lidera na obsługiwanych przez nas rynkach. 

Przy wyjątkowo skutecznej realizacji tego celu możemy również zwiększać dochodowość firmy, co pozwali nam na dalszy rozwój oraz zapewnienie doskonałych warunków pracy dla naszych pracowników.

Bardzo zależy nam na dobru naszych pracowników. Oferujemy wiele możliwości rozwoju i dbamy o utrzymanie rodzinnej atmosfery, co sprawia, że już teraz możemy się pochwalić pracownikami z wieloletnim stażem pracy.

Chcesz u nas pracować? Wyślij swoje CV na info@goldfarmex.pl

Współpraca kluczem do sukcesu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko jesteśmy w stanie stworzyć sami. Dlatego też, oprócz własnych produktów, w naszej ofercie posiadamy produkty innych firm farmaceutycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta produktowa była jak najbardziej rozbudowana i urozmaicona, tak aby każdy potencjalny Klient mógł znaleźć u nas produkt, którym byłby zainteresowany. Naszą dewizą jest wysoka jakość – i wymagamy jej nie tylko od siebie, ale też od producentów, z którymi współpracujemy, co oznacza, że do naszej oferty dołączamy tylko produkty najwyższej jakości o sprawdzonej i ugruntowanej na rynku renomie. 

Do współpracy z nami serdecznie zapraszamy producentów, którzy nie mają możliwości samodzielnie wdrożyć produktów na rynek farmaceutyczny, a także tych, którzy chcą szybciej i sprawniej dotrzeć do potencjalnych Klientów. Mamy w tym aspekcie wieloletnie doświadczenie poparte naprawdę dużymi sukcesami. Możesz przekonać się o tym na własnej skórze. Kto wie, może po nawiązaniu współpracy będziemy razem cieszyć się z kolejnych sukcesów?  

Skontaktuj się w sprawie współpracy - info@goldfarmex.pl

daj nam znać czy wszystko w porządku :)

Robimy wszystko, żeby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, dlatego zapraszamy do przesyłania wszelkich uwag na ten temat pod adres