LUTEINA NAOKO Goldfarmex 30 kaps.

19.90 PLN

Ilość

Opis produktu

LUTEINA NAOKO Goldfarmex 30 kaps. to suplement diety w postaci łatwych do połknięcia miękkich kapsułek SOFTGEL, zawierających naturalną luteinę krystaliczną w najwyższej dawce na rynku – 40 mg. Preparat został dodatkowo wzbogacony o zeaksantynę oraz olej krokosza barwierskiego i z nasion soi.

Luteina w organizmie ludzkim skoncentrowana jest w plamce żółtej, która jest częścią siatkówki odpowiedzialną za ostrość i widzenie centralne. Organizm ludzki nie jest w stanie sam syntetyzować luteiny. Konieczna jest jej odpowiednia podaż w diecie (najwięcej luteiny znaleźć można w żółtku jaja kurzego lub ciemnozielonych warzywach liściastych) lub przyjmowanie w postaci suplementów.

Luteina Naoko to najlepsze rozwiązanie dla osób: pracujących biurowo i spędzających długie godziny przed monitorem, wykonujących pracę przy sztucznym oświetleniu, zawodowo kierujących pojazdami, odczuwających zmęczenie, łzawienie lub zaczerwienienie oczu, w średnim i starszym wieku, pragnących zachować wzrok w dobrej kondycji.

Skład

Składniki:
Olej z krokosza barwierskiego, luteina krystaliczna i zeaksantyna z aksamitki wzniesionej (Tagetes erecta), olej z nasion soi, otoczka (żelatyna, gliceryna).

Składniki aktywne w porcji (1 kapsułka):
- Kwasy tłuszczowe wielonienasycone - 200 mg
- Luteina - 40 mg
- Zeaksantyna - 2 mg

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji spożycia w ciągu dnia.