ŻELOVE DOBRY SEN

39.90 PLN

Ilość

Opis produktu

ŻELOVE DOBRY SEN | Pektynowe żelki o smaku jagodowym bez bez cukru i syropu glukozowego.

Preparat ŻELOVE DOBRY SEN to bardzo smaczne żelki o smaku jagodowym.

Masz problemy z zaśnięciem i męczy Cię budzenie w ciągu nocy? Żelki dobry sen zostały stworzone specjalnie dla Ciebie. Dzięki zawartości melatoniny, wspierają zasypianie oraz prawidłowe funkcjonowanie i regenerację organizmu podczas snu. Jagodowy smak dodatkowo sprawia, że osiągnięcie dobrego samopoczucia, staje się czystą przyjemnością.

Czym jest pektyna?

Pektyna to naturalny składnik roślinny, który pełni ważną rolę w budowie i funkcjonowaniu ich ścian komórkowych. Jest to mieszanina polisacharydów, czyli wielocukrów, złożonych głównie z kwasu D-galakturonowego i różnych cukrów prostych, takich jak galaktoza, arabinoza czy ramnoza. Pektyna ma zdolność żelowania, czyli tworzenia galaretowatej struktury w obecności wody, cukru i kwasu. Dzięki temu nadaje roślinom odpowiednią porowatość, chroni je przed wysuszeniem i infekcjami, a także wpływa na ich smak i aromat.

Składniki: Substancje słodzące (maltitol), woda, substancje żelujące (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy, cytrynian sodu), koncentrat (z marchwi i czarnej porzeczki), aromat naturalny, melatonina, olej kokosowy MCT, substancja glazurująca (wosk carnauba). Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze 5 - 25?C w sposób niedostępny dla małych dzieci, chronić przed promieniami słonecznymi. Przechowywać w suchym miejscu. Zalecana dzienna porcja do spożycia: 2 żelki Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Zawiera substancje słodzące. Może zawierać laktozę. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, matki karmiące oraz dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.  

Skład

skład dobry sen