MAGNEZ OPTI MUSS 20tabl.

8.49 PLN

Ilość

Opis produktu

Wskazania:

OptiMusss Magnez 375 to suplement diety w postaci tabletek musujących przeznaczony dla osób dorosłych do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety w magnez. Preparat nie zawiera cukru, nadaje się więc dla diabetyków. Szczególnie polecany dla osób pijących kawę, narażonych na stres oraz mających objawy skurczy mięśniwoych, takie jak: drganie powiek czy skurcze mięśni nóg.

Właściwości:

Zawarty w suplemencie diety Magnez 375 jest pierwiastkiem, który w organizmie spełnia szereg zadań. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego sprzyjając redukcji uczucia zmęczenia i znużenia. Działa wspomagająco na utrzymanie równowagi elektrolitowej. Przez oddziaływanie na neuroprzekaźniki w układzie nerwowym wpływa na prawidłowe działanie układu nerwowego i mięśni, w tym mięśnia sercowego.  Poprzez wspomaganie regulacji poziomu wapnia w kościach i zębach pomaga utrzymać je w dobrym stanie. Odgrywa również rolę w procesie podziału komórek oraz wspiera prawidłową syntezę białka. Preparat o smaku pomarańczowym bez zawartości cukru, a jedynie z  substancjami słodzącymi.

Skład

Regulatory kwasowości: kwsa cytrynowy, węglan sodu; węglan magnezu; substancja wypełniająca: sorbitole; sok pomarańczowy (10%) odtworzony z suszoneg soku pomarańczowego; aromaty; substancje przeciwzbrylające: glikol polietylenowy, poliwinylopirolidon; substancje słodzące: cyklaminiany, sacharyny; proszek buraczany; barwniki: ryboflawiny, karotenyProdukt może zawierać laktozę (z mleka).

Dzienna porcja - 1 tabletka zawiera:

Magnez - 375 mg - 100% Referencyjnej Wartości Spożycia