TRAWISAN 250g - TRAWIENIE, ODCHUDZANIE, BŁONNIK

24.95 PLN

Ilość

Opis produktu

TRAWISAN 250g - TRAWIENIE, ODCHUDZANIE, BŁONNIK

Jak stosować: Stosować dwa razy dziennie (przed śniadaniem oraz przed kolacją) po 5g (około jedna czubata łyżeczka preparatu). Odmierzoną ilość produktu wymieszać w 100 ml chłodnej wody, wypić od razu, następnie popić dodatkową szklanką wody. Zaleca się przyjmować preparat 30 minut przed posiłkiem.

Przeznaczenie: Preparat polecany jest w celu wzbogacania diety w błonnik i składniki wspomagające prawidłową pracę jelit. Może być stosowany jako dodatek do diet odchudzających i oczyszczających.

Ostrzeżenia: W cukrzycy stosować w porozumieniu z lekarzem lub dietetykiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. funkcjonowania organizmu człowieka.

Przechowywać w temperaturze powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie pokojowej w zamkniętym opakowaniu. Chronić od wilgoci i światła. Produkt należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Skład

SKŁAD: mielone nasiona lnu uzyskane w procesie odtłuszczania (Linum usitatissimum), maltodekstryna, inulina, mielone łuski babki jajowatej (Plantago ovata), błonnik jabłkowy.

Dzienna porcja: (10 g) zawiera: 3,87 g mielonych nasion Inu zwyczajnego; 1,2 g Inuliny; 1,0 g łupiny nasiennej babki jajowatej; 0,56 g błonnika jabłkowego. Całkowita zawartość błonnika pokarmowego w 10 g preparatu - 3,3 g