POTAS+MG+VITAMIN B6 90tabl.

19.90 PLN

Ilość

Opis produktu

REAL PHARM Potas + Magnez + B6 - 90tabs

  • Poprawa ciśnienia krwi
  • Lepsze funkcjonowanie mięśni
  • Zachowanie równowagi pH
  • Lepsze nawodnienie organizmu

Pragniesz uzupełnić poziom potasu, bo wiesz, że to jeden z najważniejszych minerałów obecnych w organizmie człowieka. Jest on znanym elektrolitem, który odpowiada za wiele funkcji. Z tego powodu powinieneś wybrać Potas + Magnez + B6 od znanej marki REAL PHARM. Kupując ten wartościowy produkt nie tylko uzupełnisz potas, ale dostaniesz także sporą dawkę witaminy B6 oraz magnezu.

Potas - Suplement

Z pewnością słyszałeś o tym, że potas to jeden z najistotniejszych pierwiastków, który odgrywa niesamowicie ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Jego niedobór ma dużo negatywnych konsekwencji zdrowotnych. Możesz czuć się bardzo zmęczony, osłabiony, cierpieć z powodu bolesnych kurczów mięśni, skarżyć się z powodu problemów trawiennych.

Potas ma ogromny wpływ na właściwe funkcjonowanie mięśni – jest to szczególnie ważne w przypadku osób aktywnych, ale nie tylko – w końcu każdemu człowiekowi powinno zależeć na utrzymaniu mięśni w jak najlepszej kondycji. Dodatkowo potas odgrywa także dużą rolę w utrzymaniu właściwego ciśnienia krwi i funkcjonowaniu układu krwionośnego.

Skład

Potassium (potassium citrate) 300mg

Magnesium (magnesium citrate) 140mg

Vitamin B6 5mg