MAGNEZ + B6 (mleczan 100mg) 60 tabl.

7.49 PLN

Ilość

Opis produktu

MAGNEZ + B6 (mleczan 100mg) 60 tabl. Suplement diety polecany jest dla osób dorosłych w celu uzupełnienia normalnej diety w magnez i witaminę B6.. Zawiera między innymi magnez i witaminę B6, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Dodatkowo magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, zaś witamina B6 w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Skład

Składniki Protego Magnez B6: mleczan magnezu (magnez), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja  glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: talk, emulgator: lecytyna rzepakowa, substancja wiążąca: sorbitol, barwnik: dwutlenek tytanu, chlorowodorek pirydoksyny: witamina B6.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

1 tabelka (dzienna porcja) zawiera:

- Mleczan magnezu (100 mg ( 26,67 % RWS*))

- Witamina B6 (1,4 mg ( 100 % RWS*))

*RWS - referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej.

Warunki przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej 15-25 stopni Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.