ACEROLA plus RUTYNA 50 tabl.

10.90 PLN

Ilość

Opis produktu

SUBSTANCJE PRZECIWZBRYLAJĄCE:

sole mgnezowe kwaów tłuszczowych, dwutlenek krzemu

WSKAZANIA:

Acerola Plus Rutyna hec zalecana jest do stosowania jako źródło naturalnej wysoko przyswajalnej witaminy C i rutyny. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

DAWKOWANIE:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 do 3 tabletek podczas posiłku. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować w okresie ciaży i karmienia piersią. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Skład

Ekstrakt z owoców Aceroli (Malpighia glabra L.) standaryzowany na minimum 25% Witaminy C, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.) standaryzowany na bioflawonoidy, ekstrakt z kwiatów perełkowca japońskiego (Sophora Japonica L.) standaryzowany na rutynę, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.) standaryzowany na hesperydynę.